קבוצת מגדלי איתי- התחדשות עירונית תמ"א 38
איתי התחדשות עירונית
תמ

מהי זו התחדשות עירונית?
התחדשות עירונית משקפת תהליך בו אזור עירוני ותיק או מוזנח, מבחינה פיזית או חברתית, משתקם וחוזר להיות חלק מרקמה עירונית פעילה, מטופחת, איכותית ומודרנית. התוכנית להתחדשות עירונית נועדה כדי למצות את הפוטנציאל הטמון בקרקע ולשמר את השטחים ברחבי הערים באמצעות ניצול נכון של קרקעות, בנייה לגובה, שיפור תשתיות, כבישים ומדרכות ועוד.

התחדשות עירונית עבורנו היא לא רק תמ"א 38 או פינוי בינוי. התחדשות עירונית היא שינוי המרקם הסביבתי חברתי על בסיס הקיימות.
מטרתנו העיקרית היא לממש את צורכיהם המלאים של תושבי השכונה בהתבסס על שלושת הגורמים: כלכלה, סביבה וחברה, ולהביאם לרמה ואיכות חיים הטובות ביותר וזאת תוך הבנת המרקם ההתפתחותי של דור ההמשך בסביבה בה הוא חי. כבעלי ניסיון רב בתחום, אנו מובילים תהליכים מהפכניים ומלווים פרויקטים להתחדשות עירונית משלב התכנון ועד לסיום הביצוע תוך קשר מתמיד עם הדיירים.

 

מודל המגורים החדשני שפיתחנו – TAM"A ART,
הינו מודל בעל ערך ממשי בפיתוח תוכניות התמ"א בישראל, המתבסס על טיפוח האמנות בסביבת המגורים. TAM"A ART מתייחס לשילוב הערך האמנותי בסביבת המגורים המודרנית.
המפתח להצלחת מיזמי התחדשות עירונית, תמ"א 38 ופרויקטי פינוי בינוי, הינו שיתוף פעולה הדוק בין כלל הגורמים הרגולטוריים, רשויות מקומיות, יזמים ותושבים. אנו מאמינים כי ביחד עם הרשויות ניתן לחולל שינוי תפיסתי מהותי בתהליך ההתחדשות העירונית ולסייע בהובלת המהפכה בתחום הדיור בישראל.

קבוצת מגדלי איתי מאמינה כי בכוח הסביבה לשנות ולנטוע זרעים של עתיד חדש ומניב לדור ההמשך.

מסלולי ההתחדשות העירונית:
פינוי בינוי – פרויקט להריסת מבני מגורים ישנים לטובת בניית בניינים חדשים ומודרנים. במהלך הפרויקט, מפונים הדיירים זמנית ובסופו חוזרים לדירות חדשניות, לבניין מודרני הכולל מעלית, לובי מרווח, שטחי חנייה פרטיים ומפרט טכני מתקדם.

תמ"א 38 – תוכנית שנועדה לחזק מבנים ישנים ורעועים, כדי להיערך למצבי חירום ולמנוע אסונות טבע כאלה ואחרים. במהלך התוכנית, מתבצעות עבודות חיזוק ואיטום לבניינים הכוללות הוספת מרחב מוגן בכל דירה, בניית קומות מגורים נוספות ועוד.