'איתי התחדשות עירונית' הינה חברת בת של קבוצת "מגדלי איתי".
החברה עוסקת בייזום ובנייה של יחידות דיור ומתמחה בביצוע פרויקטים במסגרת תמ"א 38, תמ"א 38/2 ופינוי בינוי.
ההבנה המעמיקה וההיכרות של אנשי החברה עם תחום ההתחדשות העירונית מביאה ערך מוסף לקידום התחדשות עירונית על בסיס הכלים של פיתוח בר קיימא שהם כלכלה, סביבה וחברה.

חזון החברה

התחדשות עירונית על בסיס פיתוח בר-קיימא אשר מטרתה לענות על צורכי הדיירים לצד שימור הסביבה, כך שצרכים אלה ייענו לא רק בהווה, אלא גם על דיירי העתיד, אנו מאמינים כי כל אדם באשר הוא מבקש לשפר את תנאי מחייתו ואת סביבתו.
ג'ון לוק טען כי "הצורך לחפש את האושר האמתי מונח ביסודה של חירותנו". הזכות לביטחון אישי, פיזי וקיומי היא זכות ראשונה בחיים.
שוויון הזדמנויות וצדק חלוקתי צריכים להתקיים בכל השכונות למרות ועל אף מרחקם הפיזי ממוקדי הכוח שבמרכזי הערים . על אף שערך הנדל"ן בשכונות הפריפריה נמוך יחסית, ערך ההון האנושי על גווניו השונים ועל רבדיו התרבותיים הינו גבוה מאוד וראוי להשקעה.
על כן שילוב של חברה צעירה ומחוזקת עם חברה חלשה יותר על בסיס פיתוח בר קיימה של כלכלה, סביבה וחברה ייצור חברה הטרוגנית חדשה בעיר ותיצור עליה ברמת החיים, חיזוק האוכלוסיות וחיזוק העיר עצמה.

אסטרטגיה

יצירת תשתית רחבה לקידום בניית דירות חדשות על ידי התחדשות עירונית תוך תהליך מקביל של הרחבת השטחים למקסום בניית יחידות הדיור בעתיד.
ניהול תהליך ליווי הדיירים ובניית הדירות על בסיס אמון ומקצועיות לצורך יצירת ביטחון מוחלט של הדיירים.